متن خبر

کدخبر:632
منتشر شده در یکشنبه, 02 فروردين 773 06:00
بازدید: 1712
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

طی پنج ماه نخست سال 92 بیش از هزار و سیصد مورد انشعاب غیر مجاز آب در شهرهای تحت پوشش خدماتی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران کشف و شناسایی گردید.


به گزارش  ورامین پرس , معاون درآمد و امور مشترکین شرکت در این خصوص گفت:یکی از برنامه های کاری که از ابتدای سال جاری در دستور کاری این معاونت  و به ویژه در فصل تابستان قرار گرفت شناسایی و کشف انشعابات غیر مجاز بوده که با تلاش و پیگیری امورات و ادارات تابعه، طی پنج ماه نخست سال جاری ،1347فقره انشعاب غیر مجاز کشف و پس از شناسایی  نسبت به قطع  و جمع آوری این انشعابات  در کمترین زمان ممکن اقدام گردید.
سید عزت ا... موسوی در ادامه با بیان این مطلب که استفاده غیر مجاز از آب  هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی گناه و جرم محسوب می شوند و افراد متخلف شرکت را در امر خدمات و آبرسانی  مطلوب با مشکل مواجه می کنند، ادامه داد: متاسفانه در برخی  موارد شاهد آن هستیم که قطر انشعابات غیر مجاز به حد زیادی می باشد که  شبکه توزیع آب شهری دچار  افت فشار می شود.
وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده از سوی معاونت مشترکین بیش از نود درصد از انشعابات غیر مجاز شناسایی شده پس از سیر مراحل قانونی و اخذ هزینه های لازم، تبدیل به مجاز شدند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران