متن خبر

کدخبر:4966
منتشر شده در جمعه, 05 مهر 1398 19:18
بازدید: 187

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

انقلاب اسلامی ۴۰ سال در حال مقاومت برابر دشمن است

+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت:انقلاب اسلامی ۴۰ سال در حال مقاومت برابر دشمن است و مواجهه با آرایش های متنوع از دسیسه های دشمن نشان از قوت و قدرت انقلاب اسلامی است.
 

به گزارش ورامین پرس؛ سردار سالار آبنوش معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین در پیش از خطبه های نماز جمعه قرچک اظهار داشت: صحنه و خاطرات دفاع مقدس نباید به فراموشی سپرده شود ، دفاع مقدس فرهنگی به وجود آورد به اسم مقاومت که امروز ارزش ها و معادلات جهان را تغییر داده است

وی گفت: دفاع مقدس مقدمه ایجاد تفکر اسلامی است ، امروز دشمن برای شناختن ایدوئولوژی ما اندیشکده هایی راه اندازی کرده است که ببینند امام زمان (عج( چه کسی است و کی خواهد آمد ، امروز افرادی با ابزار رسانه ، کوچک ترین مسئله را آنچنان بزرگ جلوه می دهند که به مسائل مهمی همچون ظهور پرداخته نشود .

آبنوش با اشاره به اینکه هر چه داریم از شهدا داریم، بیان کرد: شهدای بدون آنکه دنبال اسم و رسم و دنیا باشند، با عشق به امام و انقلاب و در راه اسلام از هر چه داشتند، گذشتند و با جان و دل در راه این وطن، آرامش و امنیت جان خود را فدا کردند.

وی تاکید کرد:انقلاب اسلامی ۴۰ سال در حال مقاومت برابر دشمن است و مواجهه با آرایش های متنوع از دسیسه های دشمن نشان از قوت و قدرت انقلاب اسلامی است.
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین افزود: افرادی که با سیاه نمایی نظام را ناکارآمد جلوه می دهند بدانند که علت این دشمنی ها با ملت این است که مردم ایران توانسته اند ستون فقرات دشمن را بشکنند.

وی تصریح کرد: عده ای با این همه عنایت خداوند و مقاومت مردم باز سست عنصری می کنند و از دشمن می ترسند چون توکل شان ضعیف است و به دهان دشمن نگاه می کنند.
آبنوش در پایان خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده هر وقت به شیطان اعتماد کردیم ضربه خوردیم  وبا اینکه دشمن با وجود میل باطنی، ایران را به عنوان کشوری قدرتمند پذیرفته است و باید بدانیم که نقاط ضعف ما در جایی است که مقاومت نکردیم.

انتهای پیام/س

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران