متن خبر

کدخبر:4978
منتشر شده در چهارشنبه, 10 مهر 1398 23:11
بازدید: 85
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرعامل سازمان آتش نشان یو خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی سواری پراید در محور ورامین به چرمشهر، یک نفر جان خود را از دست داد.

به گزارش ورامین پرس؛ محسن پارسا روز چهارشنبه  گفت: در این حادثه که امروز در نزدیکی روستای آبباریک از توابع بخش جوادآباد ورامین رخ داد، یک دستگاه کامیون با خودروی سواری پراید برخورد کرد که در اثر این حادثه، راننده پراید که فردی کهنسال بود در داخل خودرو محبوس گردید.

وی اظهار داشت: عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین به اتفاق نیروهای اورژانس با حضور در محل ضمن ایمن سازی منطقه، عملیات نجات سرنشین پراید را انجام دادند ولی بر اثر شدت جراحات وارده، راننده این خودروی سواری، در دم جان سپرده بود.
وی تصریح کرد: پیکر این فرد توسط  اورژانس به پزشکی قانونی منتقل گردید.


طرح تعریض محور ورامین - آبباریک - چرمشهر به طول ۲۱ کیلومتر، در دو فاز ورامین به آبباریک به طول ۶ کیلومتر و فاز دوم آبباریک به شهرک صنعتی چرمشهر و محور قم گرمسار به طول ۱۵ کیلومتر از اواخر سال ۹۰ آغاز گردید ولی به دلیل کمبود اعتبارات و معارضین طول مسیر، اجرای آن ۵ سال به تأخیر افتاد.
طی سه سال گذشته و با تأمین اعتبار مورد نیاز، فاز نخست این پروژه تعریض گردید.
این محور ضمن آنکه مسیر دسترسی ساکنین روستاهای آبباریک، دمزآباد، خالدآباد و شهر جوادآباد است، جاده اصلی شهرک صنعتی چرمشهر و مزارع جنوب دشت ورامین نیز محسوب می شود و در طول شبانه روز خودروهای بسیاری از آن تردد می کنند که نیمه تمام بودن جاده ،نداشتن شانه خاکی، نداشتن علائم هشدار دهنده و بالا بودن تفاوت سطح جاده با حاشیه راه در طول مسیر حوادث متعددی را به همراه می آورد.
ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران