متن خبر

کدخبر:5000
منتشر شده در پنج شنبه, 25 مهر 1398 20:42
بازدید: 157
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

فرماندار قرچک گفت: پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان قرچک هستیم.

بهمن خطیبی عصر پنج شنبه در نشست با سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کل کشور با بیان اینکه پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان قرچک هستیم اظهار داشت: هدف اصلی کمیته امداد توانمندسازی قشری است که زمینه فعالیت را دارند اما به تنهایی امکان کار کردن برایشان مهیا نیست.

وی با بیان اینکه باید فرصت و زمینه برای خوداتکایی افراد ایجاد شود، افزود: یکی از مؤلفه های خوداتکایی ایجاد اشتغال است که در واقع مشکل اصلی در کشور هم می باشد و به تبع آن جامعه هدف کمیته امداد آسیب پذیرتر و دچار مشکلات بیشتری در این حوزه هستند.

خطیبی بعد از اشتغال توجه به مسکن مددجویان را مهم دانست و در این دیدار از رئیس کمیته امداد برای سفر به شهرستان قرچک و دیدار با مددجویان قرچک دعوت به عمل آورد.

فرماندار قرچک به منظور اشتغالزایی برای مددجویان و اختصاص تسهیلات بیشتر برای خودکفایی این قشر موارد لازم را مطرح کرد و با طرح موضوع مسکن مددجویان و اعتبارات مربوطه، خواستار حمایت بیشتر از این قشر در شهرستان قرچک شد.

گفتنی است که در پایان رئیس کمیته امداد نیز با تقدیر از پیگیری درخواست‌های نیازمندان در راستای محرومیت‌زدایی و عدالت‌گستری، قول مساعد داد دستورات لازم را برای موارد مطرح شده صادر کند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران