متن خبر

کدخبر:5051
منتشر شده در یکشنبه, 29 دی 1398 09:16
بازدید: 260
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

استاندار تهران از تغییر کاربری ۸ قطعه زمین طی سال جاری در استان تهران به نفع آموزش و پرورش خبر داد.


انوشیروان محسنی بندپی در همایش ملی گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش با حضور جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش، و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون تمامی شهرداری‌ها موظف و مکلف به تأمین فضاهای آموزشی هستند و باید نسبت به جانمایی فضاهای آموزشی و تأمین تجهیزات مورد نیاز مدارس اقدام کنند.

وی اظهار کرد: در همین راستا در سال جاری موفق شدیم تا ۸ قطعه زمین در استان تهران را برای توسعه فضاهای آموزشی تغییر کاربری دهیم.

وی با بیان اینکه یکی از بنیادی‌ترین نهادهای اجتماعی که می‌تواند منشأ تمامی تحولات و در نهایت توسعه سیاسی و اقتصادی در کشور باشد توجه به نظام تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش است، افزود: شکوفایی استعدادهای یک فرد در حوزه‌های مختلف منجر به رشد و بالندگی یک جامعه و توسعه کشور در ابعاد مختلف است.

وی خاطر نشان کرد: دستیابی جامعه توسعه یافته و مترقی در گرو تربیت نسل و انسان توسعه یافته است و برای تولید ثروت انسانی که نظام آموزش و پرورش متولی این امر است نیازمند هم افزایی همه دستگاه‌ها هستیم.

استاندار تهران یادآور شد: مردمی کردن نظام آموزش و پرورش، تمرکز زدایی و پرهیز از مدرسه محوری در کنار رشد و توسعه نهادها و مشارکت‌های مردمی از مؤلفه‌های نظام آموزش و پرورش مدرن و پویا است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران