متن خبر

کدخبر:5058
منتشر شده در سه شنبه, 01 بهمن 1398 08:56
بازدید: 518
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس اداره سیلو و غله جنوب شرق استان تهران از توزیع ماهانه ۹ هزار و ۱۰۵ تن آرد یارانه‌ای و آزاد بین نانوایی‌های این بخش از استان تهران خبر داد.


محمد گلدستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ان اظهار کرد: شهرستان‌های جنوب‌شرق استان تهران شامل ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت با بیش از یک میلیون نفر جمعیت از یک هزار و ۱۱۱ واحد نانوایی برخوردارند که ماهانه ۹ هزار و ۱۰۵ تن آرد بین این واحدهای نانوایی توزیع می‌شود.
وی گفت: از مجموع نانوایی‌های فعال در مناطق شهری و روستایی جنوب‌شرق تهران، ۷۵۲ واحد یارانه‌ای و ۳۵۹ واحد آزاد یا نیمه‌یارانه‌ای هستند.
وی سهمیه آرد یارانه‌ای و آزاد شهرستان ورامین را به ترتیب یک هزار و ۸۰۰ و ۸۹۸ تن، شهرستان پاکدشت ۲ هزار و ۲۵۰ و ۸۰۲ تن، شهرستان پیشوا ۶۹۰ و ۴۴۵ تن و سهیمه آرد یارانه ای قرچک را یک هزار و ۵۱۲ و آرد آزاد این شهرستان را ۷۱۲ تن اعلام کرد.
گلدستانی افزود: در حال حاضر ۴ کارخانه آرد در حوزه جنوب‌شرق استان تهران مشغول به فعالیت می‌باشند که گندم مورد نیاز این کارخانجات نیز بدون مشکل تأمین می‌شود.
رئیس اداره سیلو و غله جنوب‌شرق استان تهران گفت: در سال زراعی گذشته، بیش از ۵۳ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت خریداری شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران