آخرین اخبار

امتیاز کاربران

فرماندار شهرستان ورامین گفت : اجرای دو پروژه مهم پل روگذر امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین که برای اجرای آن بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی دولت هزینه شد باعث شد تا بسیاری از مشکلات ترافیکی ورامین برطرف و زمینه برای اجرای پروژه مهم قطار شهری تهران – ورامین فراهم شود.

امتیاز کاربران

افتتاح رسمی پل زیرگذر 15ذخرداد ورامین بعد از انجام اقدامات تکمیلی با حضور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

 

 

 

 

امتیاز کاربران

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بر اتمام هر چه سریعتر پروژه تعریض مسیر ورامین – آبباریک - چرمشهر تأکید کرد.

 

 

 

 

امتیاز کاربران

عملیات احداث زیر گذر ۱۵ خرداد که توسط شهرداری و شورای اسلامی ورامین متوقف شده بود با دستور فرماندار از سر گرفته شد.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

با حضور شهردار و رئیس شورای شهر ورامین:

دستور توقف پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد صادر شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین از متوقف شدن پروژه احداث پل زیرگذر 15 خرداد، به دلیل مشکلات فنی متعدد خبر داد و گفت: دستور توقف با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ورامین صادر شد.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد در مدت ۶ ماه بیان داشت: بنا به گفته دست‌اندركاران راه‌آهن اگر این پروژه در دولت دهم انجام می‌شد ۳ سال به طول می‌انجامید.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تاخیر در احداث زیرگذر راه‌آهن ورامین ربطی به مسائل شهری و شهرداری ندارد، گفت:‌ وزیر راه و شهرسازی سه بار وعده ساخت و تکمیل این پروژه را داده ولی هنوز این وعده‌ها عملی نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

تهران-ایرنا- مدیر پروژه و ابنیه ریل های کشور گفت: ابنیه مورد نیاز اجرای کامل قطار شهری ورامین تا یکماه آینده به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

امتیاز کاربران

مدیر کل راه آهن استان تهران در جمع مردم ورامین با بیان اینکه زیر گذر قبلی تا هفته آینده باز می شود، گفت: رفع معارض وظیفه راه آهن نیست.

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

درجلسه بررسی و رفع مشکلات و موانع احداث و بازگشایی پل های پانزده خرداد ، قاسم آباد و امام رضا (ع) شهرستان ورامین کارخانه معاون عمرانی فرمانداری ورامین بر تسریع تکمیل پروژه های شاخص عمرانی شهرستان تاکید کرد .

 

 

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران