متن خبر

کدخبر:4936
منتشر شده در پنج شنبه, 23 اسفند 1397 01:04
بازدید: 880
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

در دیگر بازی هفته اول لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال به مصاف الدوحیل رفت.در این بازی برتری نسبی الدوحیل به چشم می خورد البته استقلالی ها هم فارغ از نتیجه عملکرد بدی نداشتند.

 


در نیمه اول استقلالی ها با کنترل بازی و البته خلق چند موقعیت خوب گلزنی توانستند با نتیجه ی مساوی بدون گل به رختکن بروند.
ولی بازی در نیمه ی دوم متفاوت بود بن عطیه مدافع پیشتاخته و سابق تیم های یوونتوس و بایرن مونیخ که با قرار دادی هنگفت و چند ده میلیون دلاری به الدوحیل آمده بود دروازه ی استقلال را با با یک ضربه سر بازکرد.
در دقیقه ی ۷۳ و ۹۱ هم دروازه ی استقلال با خروج های اشتباه رحمتی بوسیله ی اکرم افیف و العربی باز شد تا استقلال با سه گل مقلوب الدوحیل شود.
در این بازی نبود روزبه چشمی و الهیار صیادمنش یکی از دلایل ضعف استقلال بود.
در جام جهانی روسیه دیدیم که روزبه چشمی دائم روی ضربات ایستگاهی بن عطیه را پوشش نی داد ولی در این بازی یار مستقیمی برای این بازیکن سر زن قرار داده نشده بود‌.
الهیار صیادمنش هم که در بازی با فولاد توزستان در لیگ برتر مصدوم شده بود به این بازی نرسید تا زهر حملات استقلال و سرعت این تیم در حملات پایین بیاید.
یکی از ضعیف ترین عملکرد هارا از دو مدافع کناری یعنی آرمین سهرابیان و وریا غفوری و البته منشا شاهد بودیم که البته دلیل ضعف منشا و وریا کمی واضح بود که در این متن به آن اشاره نخواهیم کرد و سهرابیان هم احتمالا به دلیل کم بازی کردن ضعف داشت ولی از این ها که بگذریم ضعیف بازیکن رحمتی بود که با خروج های اشتباه باعث خوردن دوگل شد.
ولی بزرگترین ضعف تاکتیکی استقلال نداشتن پلنBبود به گونه ای که وقتی الدوحیلی ها پاتوسی گلزن وتاثیر گذار را پوشش دادند دیگر حملات استقلال آن زهر همیشگی را نداشت و باعث شد که مجبور به عقب نشستن شوند.
امیدواریم که این تیم هم مانند دیگر تیم های ایران نمایش خوب داشته باشد واز بازی های بعد نمایشی بهتری بجای بگذارد‌.

 

امیر کسری تقوی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران