مهر 25, 1398

1500نفر در ورامین به کشت گل و گیاه مشغول می شوند

مدیر جهاد کشاورزی ورامین و رئیس دادگستری بخش جوادآباد از مجتمع گلخانه ای حصارگلی بازدید کردند. در این بازدید،…
مهر 25, 1398 1

جزئیات فرونشست زمین در مسجد تاریخی ورامین

فرماندار شهرستان ورامین درباره فرونشست زمین در…
مهر 25, 1398 1

آغاز عملیات واکاری چمن و کاشت گل‏های فصلی در قرچک

شهردار قرچک گفت: عملیات واکاری و کاشت گل‏های فصلی…
مهر 25, 1398 1

پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان قرچک هستیم

فرماندار قرچک گفت: پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن…

متن خبر

کدخبر:4962
منتشر شده در جمعه, 05 مهر 1398 18:40
بازدید: 29
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

امام جمعه قرچک گفت: تنها منطقی که امروز خریدار دارد و پرچمدارش ایران اسلامی است ، منطق هیهات من الذله و منطق حسینی است.


به گزارش ورامین پرس؛ حجه الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: وصیت نامه شهداء انسان را بیدار می کندو می لرزاند و ما برای درک کامل مقام و ارزش شهیدان و راه شهیدان فاصله ای طولانی را باید بپیمائیم.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب بیان کرد: امروز به فضل همین شهادت ها و برکت خون شهداء ، ملت ما سربلند و عزیز است ، موضع دولت مردان ما و رئیس جمهور در سازمان ملل به پشتیبانی قدرت معنوی این کشور است که دو قدرت عامل زنده ماندن ما و ادامه حیات ما است.

اسماعیلی گفت: ندای صلح و دوستی جهانی سرداران ، در حقیقت مبارزه با تروریست جهانی با محوریت آمریکا و اسرائیل است ، تنها منطقی که امروز خریدار دارد و پرچمدارش ایران اسلامی است ، منطق هیهات من الذله و منطق حسینی است.

وی افزود: اگر کسی از این منطق خارج شد نه حسینی است نه انقلابی است ، او منحرف شده است ، حسینی در سیاست داخل و خارجی ، برمحور این منطق ثابت قدم است ، و نمی لرزد ، فقط گوش به فرمان فرمانده الهی است.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: اگر امروز نیروهای مسلح ما بویژه سپاه پاسداران ما محبوب است ، بخاطر اطاعت محض از ولایت است ، سپاه پاسداران یک ولی امر دارد که این ولی از طرف خدا و رسول و امام ولایت دارد، اگر منطق امام حسین (ع) را رهبر فرزانه سرلوحه کار قرار نمی دادند و سپاه پاسداران عملی نمی کرد ، دنیا غذق در تروریست می شد و امنیت جهانی به خطر می افتاد.

وی تصریح کرد: سید حسن نصرالله می گوید، حسین ما در این زمان امام خامنه ای است ،  ای فرزند حسین تو را رها نخواهیم کرد ، ما همان حرفی را به شما می زنیم که اصحاب امام حسین (ع) در شب عاشورا به او زدند ، ما چه بگوئیم ، حزب الله جمهوری اسلامی مسئولیت سنگینی دارند ، در قبال مجاهدت حزب الله لبنان ، نیروهای مقاومت انصار الله یمن در مرز قرار گرفتن سقوط و افول آل سعود ناکارآمدی سیاستهای آمریکا و اروپائیها نیاز به برنامه ، تجهیز ، حرکت جهادی و انقلابی و عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری دارد.

اسماعیلی گفت: حمله اخیر انصار الله به عربستان ، بن سلمان ولیعهد سعودی را دیوانه کرده با قرص آرامش می کنند ، وضعیت آشفته ای پیدا کرده است.

وی بیان کرد: امروز نیاز به درسهای هشت سال دفاع مقدس داریم ، رهبر فرزانه فرمودند: دفاع مقدس مظهر حماسه ، معنویت ، آرامان خواهی ، مظهر تدبیر و حکمت است ، مظهر خود باوری است ، اتحاد و انسجام ملی در غالب بسیج مخلص خدا ، دفاع از ارزشهای دین ، بکارگیری همه اقشار بویژه جوانان، مقاومت همه تمدنها را به فرصت تبدیل کرده است ، با موضع مقاومت باید به ظرفیت های داخلی تکیه کرد و حرکت کرد.

انتهای پیام/س

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران