مهر 25, 1398

1500نفر در ورامین به کشت گل و گیاه مشغول می شوند

مدیر جهاد کشاورزی ورامین و رئیس دادگستری بخش جوادآباد از مجتمع گلخانه ای حصارگلی بازدید کردند. در این بازدید،…
مهر 25, 1398 1

جزئیات فرونشست زمین در مسجد تاریخی ورامین

فرماندار شهرستان ورامین درباره فرونشست زمین در…
مهر 25, 1398 1

آغاز عملیات واکاری چمن و کاشت گل‏های فصلی در قرچک

شهردار قرچک گفت: عملیات واکاری و کاشت گل‏های فصلی…
مهر 25, 1398 1

پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان قرچک هستیم

فرماندار قرچک گفت: پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن…

متن خبر

کدخبر:4848
منتشر شده در پنج شنبه, 15 آذر 1397 20:31
بازدید: 349
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار پیشوا گفت: جلسات شورای اداری پیشوا از مباحث نظری و سخنرانی خارج شود

.

 

به گزارش ورامین پرس؛حسین عباسی بعد از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با تبریک ایام ربیع گفت: ماه ربیع معطر به عطر وجود پیامبر اکرم(ص)، اسوه و الگوی انسانیت و اخلاق است و بر ما واجب و لازم است خودمان را به سیره و سنت نبوی نزدیک کرده و به رنگ و بوی پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) و ائمه اطهار(علیهم‌السلام) درآوریم.

وی با اشاره به احادیث و روایات افزود: نبی مکرم اسلام در همه کارهایشان میانه‌رو بوده و از افراط‌وتفریط دوری می‌کردند که با اجرای این خصلت پیامبرمان در زندگی شخصی و اجتماعی توفیقات زیادی حاصل می‌شود.

عباسی خاطرنشان کرد: شورای اداری عالی‌ترین شورای تصمیم‌گیری در سطح شهرستان‌هاست و اهمیت و جایگاه ویژه‌ای دارد و مدیران ادارات و نهادها نیز باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به آن داشته باشند.

فرماندار پیشوا با اشاره به شرح وظایف شورای اداری گفت: عمده‌ترین مشکلات شهرستان باید در جلسه شورای اداری مطرح و برای آن‌ها تصمیم‌گیری و راهگشایی شود و باید این جلسات از مباحث نظری، سخنرانی و ارائه گزارش خارج و به سمت فلسفه وجودی شورای اداری سوق داده شود تا مشکلات اساسی با تشریک‌مساعی مدیران شهرستان رفع گردد.

عباسی با تشکر از رویکرد سازنده و تعاملی دستگاه قضایی شهرستان پیشوا گفت: رویکرد تعاملی و نگاه مثبت سیستم قضایی شهرستان پیشوا موجب شده تا به‌عنوان یک پشتیبان در کنار مجموعه‌های اداری، مدیران با آرامش و طیب خاطر به مردم خدمت‌رسانی کنند؛ این رویکرد مثبت دستگاه قضایی سبب شده که اگر خلائی هم وجود داشته باشد با کمک و مشاوره‌های خود در جهت رفع آن تلاش می‌کند.

وی با اشاره به ارائه آموزش‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و آشنایی با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها در حاشیه جلسه شورای اداری گفت: مباحث فرهنگی و اجتماعی یکی از برنامه‌های اساسی و مورد وحدت مسئولان شهرستان  ازجمله فرماندار، امام‌جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی، رئیس دستگاه قضا و سایر مدیران ادارات است که اهتمام ویژه‌ای در راستای پرداختن به آن، تقویت رویکردهای فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی وجود دارد.

عباسی خاطرنشان کرد: مسئولان شهرستان هم از حیث جایگاه حقوقی به‌عنوان مدیر دستگاه و هم از حیث جایگاه حقیقی در خانواده لازم است تا اطلاعات کافی را در خصوص مواد مخدر و روان‌گردان‌ها و آسیب‌ها و معضلاتی که متوجه مصرف آن است، کسب کنند.

فرماندار پیشوا افزود: با کمک دانشگاه‌ها و دستگاه‌های متولی در حال پژوهش و تحلیل آسیب‌های اجتماعی در شهرستان پیشوا هستیم و به نظر می‌رسد که مواد مخدر یکی از پنج آسیب اول منطقه باشد که می‌طلبد مدیران دستگاه‌ها ضمن شناخت و آشنایی با این مواد، از اساتید و کارشناسان امر برای آگاه‌سازی و آموزش‌های لازم به کارمندان و مخاطبان بهره بگیرند.

منبع :مهر

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران