اسفند 26, 1398

توزیع ارزاق شب عید "طرح طراوت" دفتر آستان قدس رضوی شهرستان ملارد

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان ملارد، از توزیع 450 بسته ارزاق نوروزی میان نیازمندان و محرومین…
اسفند 16, 1398 95

تقدیم گل به پروانه های جاویدان حوزه سلامت

جهت ارتقای پرسنل درمانی مبارزه با ویروس کرونا…
اسفند 16, 1398 100

بیانیه دفتر امور گلخانه ها، گیاهان زینتی و قارچ خوراکی وزرات جهاد کشاورزی

بیانیه دفتر امور گلخانه ها، گیاهان زینتی و قارچ…
بهمن 18, 1398 149

سلامت روانی ارمغان سلامت فیزیکی است

مراسم پایانی مسابقات والیبال دانش آموزان دخترمقطع…

متن خبر

کدخبر:4854
منتشر شده در شنبه, 17 آذر 1397 18:45
بازدید: 557
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

فرماندار پیشوا بر لزوم بیان واقعیت ها به مردم تاکید کرد و گفت: نباید در بیان انتقادات بزرگ نمایی و یا سیاه نمایی کنیم

 

.

 

به گزارش ورامین پرس؛حسین عباسی بعد از ظهر شنبه در جمع مدیران و دهیاران پیشوا با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای عظیم انقلاب در طول عمر چهل‌ساله آن، روشن، قابل‌درک و مایه افتخار و مباهات است و ما وظیفه داریم در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، این دستاوردها را برای عموم مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان تبیین کنیم.

وی افزود: در این ایام باید شاخص‌های پیشرفت، اقدامات انجام‌شده و افتخارات کسب‌شده کشور برای عموم مردم به‌خصوص جوانان که شرایط پیش از انقلاب اسلامی را درک نکرده‌اند،  هنرمندانه و علمی تبیین و بازگو شود.

فرماندار پیشوا ادامه داد: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی انتظار داریم که برنامه‌های این ایام غنا و محتوای بیشتری نسبت به سال‌های گذشته داشته و گسترده‌تر و فراگیرتر به اجرا درآیند.

عباسی بابیان این که دشمن تلاش می‌کند تا از خلأها استفاده و شبهه افکنی کند، خاطرنشان کرد: مردم شاهد اقدامات و خدمات نظام جمهوری اسلامی هستند و آن را به‌وضوح لمس می‌کنند و در انعکاس این خدمات باید واقع‌نگر بوده و  بزرگ‌نمایی و یا سیاه نمایی نکنیم.

وی در ادامه به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی، علم و فناوری، موشکی، هسته‌ای، کشاورزی، صنعت و … پرداخت و بیان این دستاوردها به مردم را در ایام سال به‌خصوص در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضروری دانست.

فرماندار پیشوا ادامه داد: مدیران ادارات پیشوا خدمات و شاخص‌های عملکردی انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته نسبت به قبل از انقلاب را در قالب آمار و نمودار ارزیابی، کارشناسی و تحلیل نموده و به فرمانداری ارسال نمایند تا بتوان آن‌ها را تدوین و در قالب کتاب به چاپ رساند.

عباسی بابیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در قالب ستاد در سطح شهرستان به اجرا درمی‌آیند، بیان کرد: لازم است تا همه ادارات و نهادهای برنامه‌های خود را متناسب با ویژگی‌های چهلمین سالگرد انقلاب تدوین کرده و ارائه دهند.

فرماندار پیشوا افزود: برگزاری نمایشگاه‌های مختلف، تشریح اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌ها، برگزاری نمایشگاه اقوام، نمایشگاه صنایع‌دستی، نمایشگاه عشایری و اقتصاد مقاومتی، جشنواره‌ها، یادواره‌ها و برنامه‌های مختلفی برای ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پیشوا اجرا خواهند ش

منبع :مهر

انتهای پیام

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران