مهر 25, 1398

1500نفر در ورامین به کشت گل و گیاه مشغول می شوند

مدیر جهاد کشاورزی ورامین و رئیس دادگستری بخش جوادآباد از مجتمع گلخانه ای حصارگلی بازدید کردند. در این بازدید،…
مهر 25, 1398 1

جزئیات فرونشست زمین در مسجد تاریخی ورامین

فرماندار شهرستان ورامین درباره فرونشست زمین در…
مهر 25, 1398 1

آغاز عملیات واکاری چمن و کاشت گل‏های فصلی در قرچک

شهردار قرچک گفت: عملیات واکاری و کاشت گل‏های فصلی…
مهر 25, 1398 1

پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن مددجویان قرچک هستیم

فرماندار قرچک گفت: پیگیر رفع مشکلات اشتغال و مسکن…

متن خبر

کدخبر:4888
منتشر شده در سه شنبه, 27 آذر 1397 20:21
بازدید: 320
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شهردار پیشوا گفت: کلیه طرح‌هایی که تا به امروز در شهر پیشوا اجرایی شده است فاقد پیوست‌های علمی بوده و نیاز است که در طرح‌های اجرایی تجدیدی نظر صورت گیرد

.

به گزارش ورامین پرس؛مهدیزاده رئیس شورای شهر پیشوا در جلسه طرح سوال از شهردار پیشوا که ظهر امروز با حضور اعضای شورای شهر در سالن جلسات شورای شهر برگزار شد، اظهار داشت: طرح سوال یکی از ابزارهای قانونی است که مردم از طریق نمایندگان خود از شهردار می‌پرسند تا از خدمت رسانی شهرداری و برنامه‌های آینده آن مطلع شوند.

وی با بیان اینکه شورای شهر به دنبال تحولات بیشتری را در شهر پیشوا است، افزود: خبرنگاران یکی از اعضای دموکراسی و مطالبه‌گران حق مردم در دنیا هستند و همه خبرنگاران با همه گرایش‌های سیاسی باید در جلسات علنی شورا حاضر باشند.

در ادامه این نشست حکمت امیری شهردار پیشوا در پاسخ به خدمات صورت گرفته و برنامه های آینده این شهرداری، گفت: توسعه شتاب زده همواره منجر به شکست بوده است و توسعه‌ای که با برنامه ریزی شده باشد به نتیجه خوبی خواهد رسید.

وی افزود: کلیه طرح‌هایی که تا به امروز در شهر پیشوا اجرایی شده است فاقد پیوست‌های علمی بوده و نیاز است که در طرح‌های اجرایی تجدیدی نظر صورت گیرد.

شهردار پیشوا ادامه داد: باید پلان مکان‌یابی فعالیت‌ها در شهر پیشوا صورت گیرد تا در آینده مشکلاتی که امروز وجود دارد برطرف شده و از وقوع مشکل جدید جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: مدعی نیستیم که کار ما بدون عیب است ولی تلاشمان داریم که با همفکری نخبگان و شورای محترم بتوانیم مشکلاتی که وجود دارد را برطرف کنیم.

امیری در خصوص پسماندهای خشک و دریافت هزینه از پیمانکار بیان داشت: از سال ۹۳ شهرداری هیچ گونه قراردادی تهیه نکرده و پیمانکار به صورت نقدی مبالغی را به معاونت خدمات شهر پرداخت می‌کرد.

وی افزود: این مبلغ به صورت نقدی به یکی از کارمندان یکی از معاونت‌های شهرداری پرداخت می شد که شهرداری برای جلوگیری از تخلفات مالی و با دریافت نظر شورای شهر و پس از گذراندن شرایط خاص مزایده، به ۱۳ شرکت مدارک مزایده را تحویل داد که ۱۰ شرکت در این مزایده شرکت کردند.

شهردار پیشوا در خصوص تخلفات ساختمانی خاطرنشان کرد: آمارهای موجود نشان دهنده آن است که شهرداری پیشوا در خصوص پرونده‌هایی که از نظر قانون ساخت و ساز مشکلاتی داشته اند پیگیری کرده تا برخورد قانونی با تخلفات ساختمانی صورت گیرد تا جایی که حتی پیگیر دریافت دستور قلع و قم نیز بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری، جلسه طرح سوال از شهردار پیشوا با حضور اعضای شورای شهر و جمعی از خبرنگاران برگزار شد که با پرسش و پاسخ از سوی طرفین همراه بود.

منبع :فارس

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران